JCDecaux

en

worldwide

Gdzie biznes startuje

Czyli dlaczego reklama na lotnisku


JCDecaux Airport tworzy kanał komunikacji Out-of-Home skierowany głównie do biznesu. Dedykowany odbiorcy, do którego trudno dotrzeć – dobrze i bardzo dobrze sytuowanego, opiniotwórczego, kochającego towary luksusowe, zaopatrzonego w najnowsze zdobycze techniki i zainteresowanego poszerzaniem horyzontów, lidera swojej branży, zawodu, środowiska.
JCDecaux Airport tworzy kanał komunikacji docierający do 114 milionów pasażerów rocznie.

gdzie biznes startuje jcd

Doświadczenia lotniskowe są uniwersalne: pasażerowie na lotnisku są podekscytowani, czują się dobrze w tym środowisku oraz mają takie same oczekiwania dotyczące komfortu i rozrywki na całym świecie. Jeden z respondentów badania stwierdził, że "uczucie, które towarzyszy mu kiedy przechodzi przez lotnisko ... to dobre uczucie" (Airport Stories, Singapur). Lotnisko to również miejsce, gdzie pasażerowie mogą być „uchwyceni” w trakcie oczekiwania, gdzie pozytywna atmosfera i czas prezentacji komunikatu reklamowego sprzyjają zaangażowaniu, interakcji i przyswajaniu przekazów medialnych. Jak dowodzą nasze badania jest to unikalne miejsce przekazu, które sprawia, że konsumenci są wyjątkowo otwarci na komunikaty reklamowe. 85% podróżujących zwraca uwagę na reklamę na lotnisku: pasażerowie w trakcie zdobywania nowych doświadczeń są gotowi do przyjęcia nowych wiadomości. Oczekują, iż zobaczą również nowe technologie jako cześć mediów lotniskowych, co zapewnia głębsze zaangażowanie i sprzyja budowaniu relacji z tą cenną i ulotną publicznością.

Od połowy 2010 nasze portfolio mediów zostało zrewolucjonizowane i sklasyfikowane w czterech grupach: Target, Impact, Broadcast i Promotion. Dzięki temu planowanie kampanii jest tak proste, jak to tylko możliwe dla reklamodawców poszukujących określonych efektów. Żywotny rozwój naszej oferty dowodzi, iż reklama lotniskowa może przyczynić się do poprawy doświadczeń pasażerów.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z innymi informacjami zawartymi na naszych stronach dotyczącymi Grupy JCDecaux: oferty reklamowej, docelowej grupy odbiorców, statystyk i innych ciekawych danych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o JCDecaux Airport na świecie,
proszę kliknąć tutaj:

worldwide


Źródło: ACI; BAA; JCDecaux Airport, Airport Stories